Vzkazy

Stěhování blogu

6. dubna 2015 v 17:54 | Julča
Pro někoho pmožná nečekané, ale pro ty, co sledují fb stránku blogu, tak možná o něco méně překvapivé. Každopádně. Blog se stěhuje na blogspot - už jsou tam všechny články, je hotový design a už je tam i přivítací článek. Doufám, že blog budete i nadále číst tam. Jinak tento blog nechávám v původním stavu, jelikož nějaké ty staré články jsem se na ten nový rozhodla nedávat - v tomhle ohledu je to tam mnohem čistší :D No nic, doufám, že i tak zůstanete se mnou a na blog zavítáte:

http://fantasy-maniak.blogspot.cz/

Knižní výhra :3

19. června 2014 v 14:30 | Julča
Ahojte, často se účastním různým knižních i neknižních soutěží - spíš giveaway a tentokrát jsem i vyhrála (Jednou jsem teda vyhrála knihu Kajínek už, ale tohle je poprvé, co je to výhra, kterou jen někomu nedaruju, ale taky ji budu číst:D) :) Vyhrála jsem u Táňy (její blog najdete zde). Do poslední chvíle jsem nevěděla, co za knížky mi přijde, ale po roztrhnutí balíčku jsem byla příjemně překvapena :)


Ani o jedníé knížce jsem neslyšela - absolutně nevím, jaké to je, ale o to víc se těším :)
První knížka je v angličtině, takže to bude menší předpříprava na Eragona, tkerého se v aj také chystám číst a druhá knížka je fantasy, takže není, co řešit :)
A drobnosti - záložky a mini manga v celém článku :)
Taky jste někdy nějakou knížku vyhráli? Jakou?

Rekonstrukce!

22. dubna 2014 v 19:56 | Julča
Ahojte, jak už jsem psala na fb stránku (zde), tak během dneška a zítra bude probíhat rekonstrukce blogu a nevím, jestli to stihnu udělat celé dnes, ale jednu chvíli bude úplně chybět menu a já také nevím, jestli mi ten rozřezaný layout bude sedět, protože jsem ho narychlo dělala já, tak kdyžtak ho zítra doupravím :) Jinak zítra je přednastavený RC Review na knihu Hon a musím říct, že kniha mě příjemně překvapila :)

Jestli na mě máte otázky, tak zde :)

Jedu na lyžák!!

15. února 2014 v 15:52 | Julča
Jedu na lyžák, což znamená, že tu teď nebudu - až do neděle mě tu nečekejte :) Zrovna jsem přečetla Na větrné hůrce, takže na ni můžete čekat recenzi (pozitivní) a na hory si beru povídky do Roalda Dahla, ikdyž nevím, kolik času na čtení si najdu. No, každopádně mě tu nečekejte..

AFFS - pokud se chcete stát spřáteleným blogem můžete ZDE
ASK - máte nějaké otázky? Běžte SEM a až budu mít čas, tak Vám odpovím..

ED SHEERAN ♥

Co je nového na blogu?

6. února 2014 v 22:40 | Julča
Takže jsem se rozhodla konečně pro nový layout od MAKY.OREL, který se konečně týká tématu knihy. A to je další věc - blog chci zaměřit především na knihy (recenze, nové knihy..) a také občas přidám nějakou tu filmovou recenzi. Zatím nechávám všechny rubriky, jak byly, ale uvidím jestli časem některé nezruším.

Změny
  • nový layout
  • blogové zaměření především na knihy
  • stále probíhá náběr spřátelených blogů - ZDE
  • nově facebook - ZDE
  • najdi mě na databázi knih - ZDE
  • zeptej se mě - ZDE (na jiných blozích vystupuji pod jinou přezdívkou)

Harry Potter - Dnes večer!

17. ledna 2014 v 18:37 | Julča
Budete se dnes dívat na první díl Harryho Pottera? Já jsem to sice viděla snad tisíckrát, ale tato sága neomrzí. V budoucnu bych to chtěla shlédnout i v AJ..

Šťastné a veselé Vánoce!

23. prosince 2013 v 19:16 | Julča
Přeji vám šťastné a veselé Vánoce! Ať se vám vše vydaří a máte krásný štědrý den a hlavně večer, ať se s nikým nehádáte, dostanete to, co si přejete - pokud je to vaše přání.. Zkrátka, ať se vám vše vydaří a podaří..

Merry Christmas

Sweeterland xoxo | via Tumblr

Konec byla blbost!

9. prosince 2013 v 15:26 | Julča
Zjistila jsem, že se nedokážu nestarat o tento blog. No, články nebudu přidávat pravidelně, spíš když mě napadne dobré téma nebo vyjde nějaká dobrá kniha. Jistě jste si všimli problémů na blogu, ale doufám, že už se to spraví - články už po nějaké době naskočí - Pokrok! Juchů! :) Budu se sem snažit přidávat články na fantasy téma - když už mám, tak úžasný název blogu, tak se toho musí využít, ne? Tak doufám, že nezanevřete na tento blog, protože jsem si všimla neklesající návštěvnosti, což je úžasné - děkuji!

Konec blogu

15. listopadu 2013 v 14:39 | Julča
Už mě to tu nebaví. Nebaví mě psát články na blog, kde je sice návštěvnost, ale komentáře nikdo nepřidává. Neříkám, že je to konec jednou provždy, kdo ví, třeba někdy přidám další články a zase se to tu rozjede, ale pochybuju.

S blogováním, ale nekončím - mám blog o fashion.

Další změna?

6. listopadu 2013 v 15:56 | Julča
Já vím, je těch změn moc, ale co? Doufám, že tento design naláká na blog více lidí. Design jsem vytvářela já sama, takže bych byla ráda, kdyby ho nikdo nekopíroval - je to můj první takový normálnější a použitelnější design, takže se mi zprvu líbil, ale teď když jsem ho nastavila se mi už, tak moc nelíbí :( No, to je jedno. Články budu samozřejmě přidávat, jenom netuším na jaké téma. No, o víkendu jdu na Thora, takže se tu pravděpodobně objeví recenze tohoto filmu. Móda sem moc nebudu již přidávat, protože mám druhý blog zvlášť jenom o fashion a taky něco málo o mně, takže pokud Vás toto téma uajímá, můžete zajít SEM. Jinak můžete kdykoli napsat návrh na článek nebo zlepšení stránek, budu ráda a samozřejmě budu ráda za jakékoliv komentáře :)
 
 

Reklama