on my wishlist

on my wishlist (04) - Labyrint: Útěk

11. října 2014 v 14:21 | Julča
Po dlouhé době jsem se rozhodla opět přispívat do rubriky on my wishlist - jedná se tedy o sobotní meme, které asi spoustu vás zná, pokud ne, tak se jedná o to, představit knížky, které si přejeme mít.. Více o meme v celém článku a teď rovnou k obsahu ↓

Labyrint: Útěk - určitě jste o této knize či filmu už slyšeli. Teď probíhají dvě soutěže o tuto knížku a já se samozřejmě účastním (zde a zde). Viděla jsem film, který se mi celkem líbil (recenze zde), ale prostě to chci porovnat s knížkou a také si chci potom přečíst další díly předtím než půjdou další film do kin. Zatím jsem četla o této knize samé dobré věci, takže bych chtěla sama posoudit :)
PS: Ta obálka, jak knižní, tak ta pod přebalem, je úžasná <3


on my wishlist (03)

19. července 2014 v 12:00 | Julča
Více o meme zde

Takže teď se tu objeví i jedna knížka z minula, ale potřebuju poradit!! Chci si koupit jednu z těchle knížek (nejradši bych si koupila všechny, ale znáte to :D). Nevím, kterou chci nejvíc (zatím), ale třeba se najde mezi vámi někdo, kdo četl některé tyto knihy a může říct, která stojí za koupi a která ne :)


Pište prosím do komentářů, kterou knížku mi doporučujete :)

Mými favority jsou Silo a Prvních 100

on my wishlist (02)

12. července 2014 v 14:30 | Julča
Více o meme zde

Rozhodla jsem se, že bych opět mohla přidávat články k tomuto meme, ale uvidím, jak mi to bude vycházet, jak to budu stíhat. Třeba tenhle článek je přednastavený, protože jsem u babičky, kde není internet a myslím, že bude o prázdninách víc těchto přednastavených článků :) Takže pro dnešek jsem se rozhodla zveřejnit 5 knížek, které ještě nemám doma v mé knihovničce, ale chtěla bych - schválně, jestli se shodneme :)

On my wishlist (01)

19. března 2014 v 15:44 | Julča

Vítejte u mého prvního příspěvku k meme ,,on my wishlist", takže tady máte pár knížek, které si přeju a také u každé z nich najdete malý popisek, proč bych ji chtěla mít ve svojí knihovničce :) Hezké čtení :) A samozřejmě napište svůj názor na uvedené knížky - jestli je máte, chtěli byste mít, četli jste je apod. :)

HOBIT

aneb Cesta tam a zase zpátky
J. R. R. Tolkien
Hobita jsem četla zatím dvakrát a je to moje nejoblíbenější kniha, takže bych ji chtěla mít přirozeně u doma, abych si v ní mohla kdykoli listovat, číst. Vybrala jsem samozřejmě ilustrovanou verzi knížky, protože ilustrace provázející Hobita a Pána prstenů se mi neskutečně líbí.

HUNGER GAMES

Aréna smrti
Suzanne Collins
Hunger Games jsem ještě nečetla, neviděla, ale kamarádky přes knížky mi tuhle knižní sérii už několikrát doporučovaly a myslím, že takováhle kniha by se u mě neztratila. Rozhodně si ji chci přečíst :)

HOSTITEL

Stephenie Meyerová
Tuto knížku jsem taky četla dvakrát a je to jedna z mých nejoblíbenějších knih. Překvapila mě, protože jsem od Meyerové nic moc nečekala.. Takže zase si ji přeju z toho důvodu, že bych ji chtěla vlastnit :) Možná i originál, ale to ještě nevím..

Teď jsem si všimla, že všechny knížky začínají na H, což je docela vtipné, protože to rozhodně nebyl záměr, ale budiž :) Trefila bych se i do vašeho vkusu?
 
 

Reklama