Hudební novinky (chart)

Hud. novinky - menší oznámení

14. září 2014 v 16:28 | Julča
Jak jste si jistě všimli, tak každý týden jsem na blog přidávala nové písničky, co vyšly a vy jste hlasovaly, která je ta nejlepší, jenže... Teď jsem byla dlouho nemocná a zameškala jsem mnoho nových písniček a bylo by to dost náročný zjišťovat všechny novinky, proto jsem se rozhodla tento hud. žebříček zrušit a udělat na téma hudba jiné články. Pokaždé když by vyšla novinka, která by mě zaujala, objevila by se zde na blogu společně s textem, překladem a malým seznámením se s interpretem či kapelou. Uvidím, jaký to sklidí úspěch nebo naopak a nebo zda někomu budou naopak chybět pravidelné hud. novinky společně s hlasováním, protože na blog nebudu přidávat úplně všechny novinky. Snad jsem to napsala dost srozumitelně a klidně napište svůj názor na tuhle změnu do komentářů pod tenhle článek.

KONEC HUD. NOVINEK JAKO PRAVIDELNÉ CHART NA BLOGU
Konec hlasování o tu nejlepší hud. novinku

Hudební novinky (3.8.-16.8.2014)

16. srpna 2014 v 17:41 | Julča
Tak tu máme dvojité novinky, protože tento týden toho moc nebylo a navíc - minulý týden jste moc nehlasovali, bude to asi tím, že jsem tu nebyla a nepostrkovala k tomu :D Takže hlasujte pro nejlepší hud. novinku posledních dvou týdnů!

Novinky tohoto týdne:

+ Novinky minulého týdne

Hudební novinky (3.8.-12.8.2014)

12. srpna 2014 v 14:44 | Julča
Vyberte nejlepší píseň - z těchto se mojí oblíbenou stala píseň Superheroes od The Script

Alespoň hud. novinky tentokrát přidávám včas. Kapela Of Monsters and Men vydává mnoho krásných lyrics videoklipů, takže ty doporučuju shlédnout, i když ani já jsem je ještě neviděla všechny. The Script vydali i krásný videoklip k písni Superheroes a ta píseň je vážná - skvělá a ze všech novinek jsem si ji zamilovala nejvíce. A nevím jestli víte o novém projektu Franka Iera z kapely My Chemical Romance, která se rozpadla minulý rok, ale vydal novou píseň pod názvem Weighted a pod kapelou frnkiero and the cellabration.
edit: Teď jsem si všimla, že je úterý :D Takže se omlouvám za zpoždění :D :)

Hlasujte pro tu nejlepší novinku a zanechte komentář.

Novinky tohoto týdne:
Zůstávají z minulého týdne:
 • Of Monsters and Men - Dirty Paws (On Youtube)
 • Sam Tsui - Wildfire (On Youtube)
 • 5 Seconds of Summer - Amnesia (On Youtube)
 • Lana Del Rey - Ultraviolence (On Youtube) + postup od Adminky
 • Demi Lovato ft. Cher Lloyd - Really Don't Care (On Youtube) - s touto písní se loučíme

Hudební novinky (28.7.-2.8.2014)

3. srpna 2014 v 1:22 | Julča
Opět přidávám další hudební novinky - nic jiného nestíhám, teď budu na brigádě, ale pak vám to vynahradím :) Tento týden přibylo opravdu hodně novinek a je těžké si z nich vybrat jenom jednu.. Lana Del Rey, 5SOS,... a další dokonce vydali i videoklipy, takže ty stojí určitě za shlédnutí :) Můžete napsat do komentářů, pro koho jste hlasovali nebo tip na na novinku, kterou jsem nějak nezaregistrovala :)

Novinky tohoto týdne:
Zůstávají z minulého týdne:

Hudební novinky (21.7.-27.7.2014)

28. července 2014 v 11:57 | Julča
Minulé týdny jsem psala, že hudebních novinek je méně, ale jak vidíte, tak tento týden vyšlo zase spoustu singlů a novinek, takže máte z čeho vybírat. Minulý týden to jasně vyhrála hitovka Really Don't Care od Demi a Cher. Tento týden mě zaujal nový klip od Bastille, dále novinka od OneRepublic a stále to u mě vyhrává singl z minulého týdne - Superheroes od The Script. Tak zase máte čas celý týden hlasovat pro vámi vybranou nejlepší hud. novinku :)

Novinky tohoto týdne:

Zůstávají z minulého týdne:

Hudební novinky (14.7.-20.7.2014)

21. července 2014 v 17:07 | Julča
O prázdninách moc těch novinek není, ale aspoň budete mít jednodušší výběr :) Doporučuji si poslechnout novinku od The Script. A také shlédněte nový klip od Train :) Opět hlasujte celý týden pro tu nejlepší hud. novinku!

Novinky tohoto týdne:

Zůstávají z minulého týdne:

Hudební novinky (7.6.-13.6.2014)

14. července 2014 v 11:30 | Julča
Tenhle týden je na hudební novinky dost slabý, ale co :) Osobně se mi z těchto novinek žádná písnička extra nezamlouvá a hlasovala bych pro Action Cat od Gerarda - prostě jeho hlas zbožňuju. A komu dáte svůj hlas vy? Hlasujte v anketě pod článkem ↓↓↓

Novinky tohoto týdne:
Zůstávají z minulého týdne:
Jinak příští týden přidám Hudební novinky o něco později, protože se budu vracet z prázdnin a přijedu až v pondělí, takže nevím, jestli stihnu anketu dát na blog už v pondělí nebo v úterý - budu muset projít novinky a dát to do článku :) No, zatím budete moct hlasovat stále v této anketě :)

Hudební novinky (30.6.-6.7.2014)

7. července 2014 v 13:04 | Julča
Tento týden jsme se rozloučili s hitem Love Runs Out od One Republic a také s novinkou od Arctic Monkeys, Snap Out Of It (obě tyto pecky miluju, takže doporučuju poslechnout si je). Novinky tohoto týdne jsou poněkud chudší :( Ale z novinek se mi líbí Lyric video k písni Amnesia od 5SOS. A jsem moc ráda že jste minulý týden hlasovali i pro píseň Action Cat od Gerarda :) Opět máte týden na to hlasovat pro tu nejlepší hud. novinku minulého týdne. A nezapomeňte zanechat komentář ;)

Novinky tohoto týdne:
Zůstávají z minulého týdne:
 • Gerard Way - Action Cat (On Youtube)
 • 5 Seconds of Summer - Voodoo Doll (One Mic, One Take) (On Youtube)
 • Demi Lovato ft. Cher Lloyd - Really Don't Care (On Youtube)

Hudební novinky (23.6.-29.6.2014) + Novinky na blogu

30. června 2014 v 17:54 | Julča
Pokud jste tuhle úžasnou zprávu nezaznamenali, tak zpěvák Gerard Way se po docela nedávném rozpadu kapely My Chemical Romance vrhnul na sólovou dráhu a my si už můžeme dokola pouštět jeho první oficiálně vypuštěnou píseň Action Cat - musím přiznat, že MCR mi to nenahradí, ale je dobře, že jde Gerard do něčeho nového a hudební průmysl neopustil :) Takový odstavec jenom o MCR - ale když to je prostě bomba, že aspoň Gerard v hudbě pokračuje :o Další písnička vypuštěná minulý týden je od 5SOS - Voodoo Doll a doporučuji to video zhlédnout :D A pokud jste příznivci Fall Out Boy (tak jako já :D), tak na Youtube hodili celou verzi Young Blood Chronicles, což mě velmi potěšilo, protože například klip Young Volcanoes je samostatně mládeži nepřípustný :( Ale tohle video jede v pohodě :) Jo a asi jste si všimli, že poslední písničku z minulého týdne, co zůstává, jsem dala jako Tip Adminky, protože ta písnička je úžasná, ta kapela taky a myslím, že ještě pár hlasů sežene.

Novinky tohoto týdne:

Zůstávají z minulého týdne:
 • American Authors - Believer (On Youtube)
 • Enrique Iglesias - Bailando - Portuguese Version (On Youtube)
 • One Republic - Love Runs Out (On Youtube)
 • Arctic Monkeys - Snap Out Of It (On Youtube) - Tip Adminky ;)

Hlasujte pro nej hudební novinku v anketě pod článkem↓↓↓

+ Co se bude dít na blogu?
 • Nový design
 • Letní soutěž o knihu - za 10 000 návštěv
 • Letní režim - konečně více času na blog, pravidelné články, meme, snad více recenzí,...
 • Větší aktivita na blogu
 • Zapojení se do nějakých letních projektů

Hudební novinky (16.6.-22.6.2014)

23. června 2014 v 15:50 | Julča
Kapela American Authors vydala po úspěšném singlu Best Day Of My Life další s názvem Believer a já věřím, že i tento klip sklidí úspěch - já z jejich tvorby doporučuji song Heart of Stone a Hit It. Také Maroon 5 se po delší době ozývají s novou písní Maps, i když ta mě až tak nenadchla. A největší wow tohoto týdne (alespoň pro mě) - Arctic Monkeys vydali další klip a to k písni Snap Out Of It, kterou jsem si zamilovala již dlouho předtím než se stala singlem :) A také Ed Sheeran se stále činí a stále věší na yt další a další songy z jeho nového alba - jeho tvorba se poněkud liší od toho, na co jsme u něho zvyklí, ale některé nové písně se mi líbí. A jsem velmi ráda, že One Republic se stále drží a stále psotupují :) (Skvělá píseň!)

Novinky tohoto týdne:
Zůstává z minulého týdne:
 
 

Reklama
Reklama