Don't forget this song

Don't Forget This Song (01)

17. října 2014 v 14:30 | Julča
Úvodní článek → ZDE
Teď o víkendu tu nebudu a nestihla jsem přednastavit žádné články, takže nový článek bude nejdřív v pondělí.. Snad to nevadí :) A jelikož tohle je taky narychlo sesmolený článek, tak sem hodím jen teda tu písničku, kterou mám ráda a myslím, že by se na ni nemělo zapomenout (nečekejte asi žádný z roku raz dva, spíš i nějaký ty nedávný) a text a překlad a zajímavosti o interpretovi nechám na jindy, protože tohle bych fakt nestihla (za 2 hoďky mám taneční, tak se musím cyhstat :D). Tak tady je ta píseň :) ↓

24.5.2012
(Jak jsem psala, nebudu sem přidávat až tak starý písničky, ale třeba nechci, aby tyto písničky zapadly a už se neposlouchaly..)

Hodně featuringů Gym Glass Heroes mám ráda a tohle je jeden z nich - navíc s frontmanem kapely One Republic. Úžasná písnička. Myslím, že nějaká další písnička od Gym Glass se ještě v tomto meme objeví - ale až za nějaký ten čas, aby se tu pořád neopakovali ti samí interpreti, i když někteří asi budou.. Tak co - vzpomínáte si na tuto písničku ještě?

Don't Forget This Song - Úvod

10. října 2014 v 14:00 | Julča
Tento článek je docela speciální, protože vám představí nové meme na tomto blogu, meme, které jsem sama vytvořila (i když nejde o nic převratného a určitě něco podbného je..) a tentokrát se bude jednat o hudební meme.
Budu ráda, když se také zapojíte do tohoto meme, a pokud tak učiníte, tak budu ráda, když uvedete odkaz na můj blog :)

A o co se vlastně jedná? Každý pátek zveřejním píseň, která se mi líbí, a na kterou by se dle mého názoru nemělo zapomenout. Takže den tohoto meme je pátek a stačí když zveřejníte nějakou písničku, co se vám líbí - plus tedy prosím uveďte odkaz na můj blog. Pokud se někdo chcete zapojit, tak hurá do toho a napište mi komentář dolů - ráda budu sledovat, co posloucháte :)

Plus takový dodatek - mohli jste si všimnout, že vždy když zveřejním nějakou tu hudební novinku, tak k ní připojím ještě nějaké informace - mini info o interpretovi, o písni a také text a překlad songu a to samé bych chtěla dělat v tomto pátečním meme - ale to je ode mě navíc a vy to dělat nemusíte :)

No, snad jste pochopili, o co v tomhle meme půjde anebo si počkejte od příštího pátku a snad pochopíte :)
Jinak co říkáte tomuhle nápadu? Už jste na nějakém jiném blogu něco podobného viděli? :)

Bruno Mars - Runaway Baby

14. prosince 2013 v 22:00 | Julča

Writer: Bruno Mars

Year: Říjen 2010Text + překlad:


Hodnocení:
Podle mě, má tenhle song rozhodně šmrnc, rytmus a chytlavost. Je něčím jiná - v dnešní době se takováto muzika u takovýchto zpěváků vidí málokdy. Chytla mě hned u prvního poslechu a myslím, že se mě jen tak tato melodie nepustí. Hodnocení? Kladné, rozhodně!

Youtube 01

4. listopadu 2013 v 13:48 | Julča
Nedávno jsem si založila Youtube kanál, takže teď dávám Líbí se u skoro každé písničky, kterou poslouchám, takže jsem se rozhodla dělat seriál na téma Moje Youtube písničky - což znamená, že cca každý týden přidám 5 písniček nebo videí, které jsem ,,lajkla". A nebude chybět, ani anketa, takže se máte na co těšit :)

  • Jonas Brothers - Pom Poms
Jonas Brothers nikdy nebyli moji favorité,
ale tahle písnička mě naprosto dostala.
  • Rudimental - Waiting All Night feat. Ella Eyre
Písnička doprovázela naši školu při cestě
do Anglie, takže mám na ni hezké vzpomínky
  • Kryštof - Zatančím
Prostě skvělá melodie a z písničky sálá dobrá nálada.
  • Rihanna - S&M
Taková ujetá písnička, dobrá na poslech.
  • James Arthur - Impossible
Dobrá písnička na zpívání (i když zpívat neumím)

Gym Class Heroes: Stereo Hearts ft. Adam Levine

18. února 2013 v 14:45 | Julča

Gym Class Heroes: Stereo Hearts ft. Adam Levine

Text a překlad v článku.

Písničky, na kterých ujíždím

5. prosince 2012 v 15:41 | Julča ♪♫
One More Night
Maroon 5
Overexposed

Pokračování v Celý článek..
 
 

Reklama