Mimozemské civilizace a můj názor na ně

5. dubna 2014 v 21:49 | Julča |  Ostatní
Tohle téma mě vždy fascinovalo a pokaždé, když nad tím přemýšlím, tak dojdu k jedinému závěru - musí někde existovat další civilizace!
Vím, že ne všichni se mnou teď souhlasí, a proto to tady trochu rozepíšu.
Zaprvé nechci tvrdit, že mimozemšťané musí být nutně zelení mužíčci s velkýma černýma očima nebo podobající se E.T.mu.. Myslím si, že vůbec nemusí vypadat jako lidi - nevím jak, s představivostí člověka a s tím na co jsem zvyklá si těžko můžu představit něco nového (Je to jakobych si pokoušela představit novou barvu - nejde to!).
Všimněte si, že naše samotná naše galaxie je obrovská, víc než obrovská, a my stěží doletíme na Měsíc - co teprve někam dál.. A pokud je vesmír nekonečný, tak takových galaxií může být také nekonečno. Je docela divné myslet si, že my - lidé jsme jediné dýchající bytosti v celém vesmíru (ale vlastně mimozemšťané nemusí dýchat..).
Pokud znáte časopis Enigma, tak tam jsem o tomhletom tématu docela dost četla a některé články mě opravdu zaujaly. Např. že s lidmi se někdo pokoušel spojit - nevíme jistě, jestli to byly cizí civilizace nebo zbloudilý satelit či co, ale stejně je to zvláštní, a stalo se to několikrát. Ano, já věřím, že to skutečně byly mimozemské civilizace.
A určitě jste slyšeli o kruzích v obilích, vypálených obrazech v polích apod. Musím přiznat, že tady všemu nevěřím - prostě se obilí nějakým způsobem ohlo - nevím jak, protože nejsem žádná vědkyně, bioložka nebo něco takového, ale je nepravděpodobné, že by všechny ty kruhy udělali mimozemšťaně - proč by to třeba dělali? Chtěli by na sebe upozornit? Sledovat reakce lidí na ně? Nebo co? Ale některých věcem věřím, některých zvláštním případům těchto kruhů.
Myslím, že víc k tomu nemám, co napsat. Myslím si toho docela dost o mimozemšťanech, ale neumím si v tomhle směru dobře uspořádat myšlenky, takže pokud chcete znát můj názor na něco konkrétního - klidně se zeptejte. Já si tedy myslím, že existují další civilizace, možná daleko vyspělejší než je ta naše, ale je to pravda, není - zjistíme to někdy?

Podělte se semnou o váš názor na mimozemské civilizace v komentářích 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Myslíte si, že existují mimozemské civilizace?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama