Proměny celebrit

7. listopadu 2013 v 15:45 | Julča |  Ostatní
Ano, jako první sem musím dát Miley. Její vlasy dřív jsem jí záviděla, zvláště když si je ještě nechala nabarvit na tmavší hnědou, ale teď? Teda, ne že by jí ten účes úplně nesedil, ale dřív se mi líbila víc. A co se týče hudby? Ta se mi zase líbí víc teď, až na ty úchylný videoklipy, ale je to její život, ne? Zdá se mi, ale že jako člověk se totálně změnila (ne vzhledově, ale uvnitř).

Avril sleduju jako zpěvačku dlouho a byla jsem nějakou tu dobu (pár let) její skalní fanynkou. Myslím, že jejím největším šokujícím účesem byla půlka vyholené hlavy, kterou ale za chvilku nebylo vidět, jelikož to zanedlouho nosila normálně, takže pěšinka a vlasy překryly vyholenou hlavu. Jinak se mi líbil její styl vždy, i když když se nemalovala a neměla barvenou hlavu, tak až tak nevynikala..

...další celebrity a jejich proměny v celém článkuU Rihanny se vlasy mení stále a na začátku dlouhovlasou holku by v ní poznal málokdo. Poslední účes rozhodně není aktuální, ale co? Rihannu snad zná každý, ne?

Britney Spears zase září štěstím a ve zpěvu se jí daří, ale tomuto předcházela vyholená hlava, deprese a další smutné věci. Jednou také zkusila tmavou barvu, ale za chvíli se zase vrátila k blond, na kterou byli u ní všichni zvyklí. Teď je Britney hubená, dlouhovlasá blondýnka, jejíž songy hrají v rádiích.

Takhle šokovala před několika lety herečka Emma Watson, která, podle jejích slov, už nechtěla být roztomilou holčičkou jako její filmová postava Hermiona. Emma u téhle proměny už ale zůstala a lidé to přijali. Podle mě, jí sluší oba účesy a pokud se líp cítí v krátkých vlasech, ať je má.

Demi Lovato je chvilku blondýnka, pak bruneta, pak něco mezi tím - stále se neumí rozhodnout. U ní mi však nevadí ani ta výrazná blond barva, i když samozřejmě přirozenější jsou na ní tmavé vlasy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama