Listopad 2013

Konec blogu

15. listopadu 2013 v 14:39 | Julča |  Vzkazy
Už mě to tu nebaví. Nebaví mě psát články na blog, kde je sice návštěvnost, ale komentáře nikdo nepřidává. Neříkám, že je to konec jednou provždy, kdo ví, třeba někdy přidám další články a zase se to tu rozjede, ale pochybuju.

S blogováním, ale nekončím - mám blog o fashion.


Rozhodně titulky!!!

11. listopadu 2013 v 18:19 | Julča |  Ostatní
Ještě před pár lety jsem titulky naprosto nesnášela, a ani nevím proč. Nechtělo se mi to číst? Měl jsem radši češtinu? Fakt netuším. Ale teď, pokud se jde na seriál nebo film dívat v originále, tak se dívám. Miluju angličtinu, tu jejich výslovnost a aspoň vím, jaké hlasy vůbec ti herci mají. Sleduju Pretty Little Liars a American Horror Story a samozřejmě obojí v originále. Filmy si stahuju nebo sleduju online taky v originále. České seriály a filmy moc nesleduju, takže vlastně v češtině nic moc nevidím, ale ne že by mně to vadilo. Vy, co se dívate s titulkami - Chválím! a vy, co se díváte na dabing - zkuste originál a uvidíte (spíš uslyšíte), ty hlasy to je něco! Např. ty PLL, ten dabing je hrozný, když jsem to poprvé uslyšela, tak jsem si řekla: ,,To fakt myslí vážně?" Takže asi tak :)

Proměny celebrit

7. listopadu 2013 v 15:45 | Julča |  Ostatní
Ano, jako první sem musím dát Miley. Její vlasy dřív jsem jí záviděla, zvláště když si je ještě nechala nabarvit na tmavší hnědou, ale teď? Teda, ne že by jí ten účes úplně nesedil, ale dřív se mi líbila víc. A co se týče hudby? Ta se mi zase líbí víc teď, až na ty úchylný videoklipy, ale je to její život, ne? Zdá se mi, ale že jako člověk se totálně změnila (ne vzhledově, ale uvnitř).

Avril sleduju jako zpěvačku dlouho a byla jsem nějakou tu dobu (pár let) její skalní fanynkou. Myslím, že jejím největším šokujícím účesem byla půlka vyholené hlavy, kterou ale za chvilku nebylo vidět, jelikož to zanedlouho nosila normálně, takže pěšinka a vlasy překryly vyholenou hlavu. Jinak se mi líbil její styl vždy, i když když se nemalovala a neměla barvenou hlavu, tak až tak nevynikala..

...další celebrity a jejich proměny v celém článku

Nejkrásnější fotky

6. listopadu 2013 v 18:32 | Julča |  Ostatní
Takže na FB jsem ,,objevila" stránku s fakt hezkými fotky - já vím retuš, jak něco, ale i tak jsou některé z nich nádherné. No, uznejte sami..

Central park, New York City

..další foto v celém článku

Další změna?

6. listopadu 2013 v 15:56 | Julča |  Vzkazy
Já vím, je těch změn moc, ale co? Doufám, že tento design naláká na blog více lidí. Design jsem vytvářela já sama, takže bych byla ráda, kdyby ho nikdo nekopíroval - je to můj první takový normálnější a použitelnější design, takže se mi zprvu líbil, ale teď když jsem ho nastavila se mi už, tak moc nelíbí :( No, to je jedno. Články budu samozřejmě přidávat, jenom netuším na jaké téma. No, o víkendu jdu na Thora, takže se tu pravděpodobně objeví recenze tohoto filmu. Móda sem moc nebudu již přidávat, protože mám druhý blog zvlášť jenom o fashion a taky něco málo o mně, takže pokud Vás toto téma uajímá, můžete zajít SEM. Jinak můžete kdykoli napsat návrh na článek nebo zlepšení stránek, budu ráda a samozřejmě budu ráda za jakékoliv komentáře :)

Já a donuts

5. listopadu 2013 v 14:28 | Julča |  Vzkazy
Moje odpolední svačinka :) Prostě donuty miluju - zvláště ty růžové, tak sladké, tak měkoučké :)
Tento je teda z Tesca, ale i z Penny nejsou špatné, ale úplně nejvíc mi chutnají ty z Billy - sytě růžové
se specifickou chutí, sice moje ségra říká, že mají umělou chuť polevy, ale mně prostě chutnají :P
A co vy a donuty? Dopřáváte si?

Youtube 01

4. listopadu 2013 v 13:48 | Julča |  Don't forget this song
Nedávno jsem si založila Youtube kanál, takže teď dávám Líbí se u skoro každé písničky, kterou poslouchám, takže jsem se rozhodla dělat seriál na téma Moje Youtube písničky - což znamená, že cca každý týden přidám 5 písniček nebo videí, které jsem ,,lajkla". A nebude chybět, ani anketa, takže se máte na co těšit :)

 • Jonas Brothers - Pom Poms
Jonas Brothers nikdy nebyli moji favorité,
ale tahle písnička mě naprosto dostala.
 • Rudimental - Waiting All Night feat. Ella Eyre
Písnička doprovázela naši školu při cestě
do Anglie, takže mám na ni hezké vzpomínky
 • Kryštof - Zatančím
Prostě skvělá melodie a z písničky sálá dobrá nálada.
 • Rihanna - S&M
Taková ujetá písnička, dobrá na poslech.
 • James Arthur - Impossible
Dobrá písnička na zpívání (i když zpívat neumím)

Máte své penfriends?

2. listopadu 2013 v 14:25 | Julča |  Ostatní
Už delší dobu jsem si chtěla dopisovat s lidmi ze zahraničí - samozřejmě v angličtině. Hledala jsem a našla jsem TENTO web. Příjmemně mě překvapil už na první pohled - vyznala jsem se tam. Takže jsem se zaregistrovala a hledala jsem, s kým si psát - jedna holka mě docela zaujala, z Francie, tak jsme si spolu asi hodinu psaly. ALE mezitím mi napsali as idalší tři lidi - z Turecka, Alžírska a myslím, že ještě z Itálie - všichni byli v pohodě a mě samotnou překvapilo, kolik lidí naráz mi píše. Prostětím chci říct, že se tam rozhodně neztratíte a najdete tam lidi, s kterými si rozumíte :) Zkuste to, stačí umět trochu anglicky a slovíčka, která chcete použít si přece vždycky můžete dohledat :)

Dark Shadows

1. listopadu 2013 v 19:54 | Julča |  Filmové recenze
Tento film jsem shlédla v autobuse Student Agency a musím říct, že mě film opravdu pobavil. Sice to není, dle mého názoru, jeden z nejlepších filmů Tima Burtona, ale i tak doporučuji.

Pár informací:
 • Režie: Tim Burton
 • Hudba: Danny Elfman
 • Hrají: Johnny Depp, Michelle Pfeiffer, Helena Bonham Carter...
O čem je film:
V roce 1752 vypluli Joshua a Naomi Collinsovi se svým synem Barnabasem lodí z anglického Liverpoolu, aby začali nový život v Americe. Ale ani oceán jim nepomůže v tom, aby unikli záhadnému prokletí, které jejich rodinu pronásleduje. Uplyne dvacet let a Barnabasovi leží svět u nohou - tedy aspoň město Collinsport ve státě Maine. Majitel panství Collinwood - Barnabas je bohatý pán, má moc a je to notorický playboy…dokud neudělá zásadní chybu - zlomí totiž srdce Angelique Bouchard . Angelique je čarodějnice každým coulem. Přichystá mu horší osud, než je samotná smrt: promění ho v upíra a pak ho upálí zaživa. O dvě stě let později se Barnabas nechtěně dostane ze své hrobky a přichází do naprosto jiného světa roku 1972. Vrací se na panství Collinwood a zjistí, že z kdysi velkolepého panství jsou dnes jen ruiny. Zbytku rozpadlé rodiny Collinsů se daří o něco lépe, každý skrývá své temné tajemství. Hlava rodiny Elizabeth Collins Stoddard přivolá blízkou psychiatričku Dr. Julii Hoffman, aby jim pomohla vyřešit rodinné trápení. V usedlosti žije také neúspěšný bratr Elizabeth Roger Collins její pubertální dcera, rebelka Carolyn a Rogerův předčasně vyspělý 10ti letý syn David Collins. Rodinná záhada se přenese i na správce Willieho Loomise, kterého hraje Jackie Earle Haley a na Davidovu novou chůvu Victorii Winters.
Zajímavosti:
 • O roli Angelique se také ucházela Anne Hathaway nebo Lidsay Lohan.
 • Eva Green si kvůli roli musela obarvit vlasy na blond.
 • U pikantní scény mezi Angelique a Barnabasem spolupracovali s kaskadéry, byli přivázáni na provazech.
Můj názor:
Konec je nedořčený, což mi docela dost vadí, avšak Burton tvrdí, že to tak bylo plánované. Ale vadí mi, že vůbec nevím, co se s některými postavami stane. Barvy filmu se mi líbily i vzhled postav. Ale jde vidět na první pohled, že je to jeden ze slabších filmů Tima Burtona, ale stejně mi nebude vadit, když ho ještě párkrát za nějakou tu dobu uvidím. Na zábavu s přáteli nebo na večer, kdy nevíte, co dělat je to dokonalý film - rozhodně nemusíte moc přemýšlet u něj, brečet nebudete a o filmu nebudete přemýšlet, ani po jeho skončení (možná bohužel).