Způsoby cestování

10. července 2013 v 21:07 | Julča |  Ostatní

Pěšky
Tento způsob preferuji já, teda pokud to není větší vzdálenost. Chodím pěšky do města, do školy, nakupovat a na spoustu dalších míst.

Kolo
Tak tyto prázdniny využiji kola nejvíc. Kolové výlety mě hrozně začaly bavit a nemůžu se jich nabažit. Máš všude kolem sebe vzduch a přírodu, což je nedocenitelné.

Auto
Sice auto nemáme, ale pamatuji na doby, kdy jsme ho vlastnili a bylo to super. Mohli jsme zastavit kdekoli, kdykoli a na jak dlouho jsme chtěli, navíc když je klimatizace není, co řešit.

Autobus
Tak tím jezdím dost často - na nákupy, za babičkou, za taťkou a teď i do města, kam se stěhujeme. Rozhodně to, ale nní můj oblíbený styl cestování. Většinou autobusy trochu zavánějí a je tam, buď zima, nebo moc horko. I když ty zájezdové autobusy jsouúplný opak - světlo, klimatizace, pohodlné sedadla, WC, musím uznat, že ty jsou moc hezké.

Vlak
Sice tím moc nejezdím, ale když už nastane taková situace jsem ráda, protože si ráda počtu, popovídám a tak, ale stav dnešních valků není nic moc. Je jenom pár těch moderních a nových, ale na železnicích stále jezdí ty zastaralé modely, které jsou počmárané a vysmradlé.

Loď
Jela jsem trajektem a to se mi líbilo, nakoupila jsem si, šli jsme na kafe a dobře jsme se bavili. Ani jsem nevnímala, že jsem na lodi. Moc se trajekt nepohupoval, jenom na záchodě to bylo znát, sedím a vidím, jak se všechno pohupuje - celá ta místnost, prostě tam si toho člověk všimne. Taky jsem jela katamaránem na jeden ostrov v Anglii a to trvalo asi jen půlhodinu, ale vítr, který tam foukal byl velmi příjemný. Taky jsem jela loďkou po Temži (Ano, musím se pochlubit, že jsem byla v Anglii :P), která zastavovala na zastávkách a byl hezký výhled a jeli jsme rychle, což jsem uvítala. Ale byla to malá loďka.

Letadlo
Tak tím jsem bpohužel ještě neměla tu čest letět, ale určitě v budoucnu hodlám někam letět letadlem. Ale podle filmů a fotek letadel si myslím, že to může být příjemný způsob cestování, pokud se Vám ovšem neděla v letadle blbě od žaludku.

Hlasujte pro Váš oblíbený způsob cestování v anketě pod článkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Který druh cestování preferujete?

Pěšky 25% (1)
Kolo 0% (0)
Auto 25% (1)
Autobus 0% (0)
Vlak 25% (1)
Loď 25% (1)
Letadlo 0% (0)

Komentáře

1 Cilouš :3 | E-mail | Web | 10. července 2013 v 21:09 | Reagovat

Škoda, že jsem ještě neletěla... :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama